Menu

Wzmacniacze, głośniki, subwoofery – dla kierowców ubóstwiających muzykę

19 października 2016 - motoryzacja
Wzmacniacze, głośniki, subwoofery – dla kierowców ubóstwiających muzykę

Komfortowe, szybkie i niezniszczalne wehikuły. Samochody niepospolite, małe, mające wprost opływowy kształt ciała, posiadające radioodtwarzacze CD. Maszyny zwinne, o gigantycznej zalecie prędkiego przemieszczania się. A wszystko po to, aby zwiększyć zadowolenie dzisiejszego człowieka. Optymalizowanie aut odbywa się od chwili patentowania pierwszego pojazdu. Przykładem jest nawigacja GPS. Jednym z tychże polepszeń są powstałe już w obecnych czasach auta elektryczne lub też AppRadio. To samochody, którym wystarczy jedynie wyłącznie prąd elektryczny. Na wyposażeniu posiadają DVD i ekrany.

Trzeba podłączyć samochód do kontaktu i zostawić do ładowania. Mimo to te pojazdy są w stanie przejechać jedynie 150-200 km. Okropny jest fakt, iż takie wozy są w stanie zatrzymać się na środku autostrady, lub na odwrót – opustoszałego pola, bo po prostu się wyładują. Nowością w świecie samochodów od roku 2013 jest wprowadzenie wehikułu bez kierowcy. Nowością są również nowatorskie wzmacniacze.

Wozy te nie potrzebują człowieka, a w związku z tym oraz prawa jazdy. Takie maszyny pozostały dopuszczone do użytku aż w trzech stanach – Nevada, Kalifornia oraz Floryda. W przyszłości ludzie myślą również o szybujących samochodach, w których głośniki i subwoofery to fundament. To globalne marzenie człowieka – górowanie nad światem, latanie w przestworzach. Jedynie czy uda się wynaleźć sposób oraz opatentować takie auta? To na pewno byłoby cudowne doświadczenie dla koneserów aut oraz zwykłych ludzi, pragnących odmiany. Właściwą odmianą są również akcesoria typu tuner TV.

Ludzie już w okresach antycznych mieli pojęcie, że przemieszczanie się o sile własnych nóg jest niewystarczające. Organizm ludzki błyskawicznie się męczy i nie jest zaprojektowany, by błądzić przez dużo godzin, lub nawet dni. Transport na własnych nogach nie jest nawet bezpieczny dla witalności. Im bardziej świat się rozwijał, tym szybciej powstawały rozmaite archaiczne samochody.

pioneer

MVH-280DAB

pioneer

głośniki komponentowe